Poznaj nasz zespół!

Bartosz Krawczyk

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Uwielbia pracę w powiększeniu – lupy i mikroskop stomatologiczny, dzięki którym ma pewność że wypełnienie czy leczenie kanałowe jest wykonane perfekcyjnie.

Jest pasjonatem nowoczesnej technologii którą wykorzystuje w codziennej pracy – szczególnie w planowania zabiegów implantologicznych i rozwiązań protetycznych.
Usuwa trudne ósemki a pacjenci po zejściu z fotela nie mogą uwierzyć że nie bolało.

Największą satysfakcję daje mu metamorfoza uśmiechu pacjentów.
Stale podnosi swoje kwalifikacje odbywając liczne szkolenia specjalistyczne z dziedziny stomatologii protetyki oraz implantologii.

Specjalizacje:
Chirurgia stomatologiczna , implantologia, endodoncja

Doświadczenie:

liczne kursy z zakresu implantologii, endodoncji mikroskopowej oraz protetyki uzyskując umiejętności potwierdzone wieloma certyfikatami

Języki: angielski,

Certyfiakty

Dr n. med. Paweł Aleksandrowicz

Lekarz dentysta i lekarz medycyny z ponad 20 letnim stażem absolwent Lubelskiej Akademii Medycznej.

Uczestnik niezliczonych kursów specjalistycznych (Niemcy, Szwajcaria , Austria, Włochy, Szwecja, Francja , USA, RPA) w dziedzinie implantologii , chirurgii odtwórczej twardych oraz miękkich tkanek.

Szeroka wiedza z zakresu stomatologii, wieloletnia własna praktyka, zdobycie wielu certyfikatów w różnych dziedzinach stomatologii, zarówno w kraju, jak i za granicą, pozwala na leczenie Pacjentów w każdym zakresie.

Autor wielu artykułów w czasopismach stomatologicznych oraz wystąpień na konferencjach i zjazdach stomatologicznych.

Tytuł Doktora nauk medycznych z wyróżnieniem otrzymał w 2008 roku na podstawie rozprawy doktorskiej „Badanie porównawcze różnych metod implantacji bezzębnych wyrostków zębodołowych” w Katedrze i Zakładzie Periodontologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Jeden z nielicznych w Polsce specjalistów wykonujących zabiegi wszczepiania implantów zygomatycznych.

Autor licznych publikacji polskich i zagranicznych z zakresu implantologii. Członek ITI, EAO,OSIS-EDI, PTOL, PTCHJUSpecjalista – biegły sądowy Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Chrurgii i Imlantoprotetyki Stomatologicznej OSIS
Katedrze i Klinice Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w latach 2012-2018.

Od ponad dziesięciu lat prowadzi własną praktykę implantologiczną. Autor licznych publikacji polskich i zagranicznych z zakresu implantologii. Członek ITI, EAO,OSIS-EDI, PTOL, PTCHJU.

Języki: angielski , francuski

lek. dent. Katarzyna Janczarska

Absolwentka Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Pierwsze doświadczenie zdobyła na stażu podyplomowym w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentami w każdym wieku, zwłaszcza z dziećmi. Doskonali swój warsztat szczególnie w zakresie stomatologii dziecięcej, zachowawczej oraz estetycznej.

Jej pasją jest pływanie, jazda na rowerze i rolkach, interesuje się aranżacją wnętrz.

Specjalizacja:
– stomatologia zachowawcza
– stomatologia estetyczna
– leczenie kanałowe (endodoncja)
– stomatologia dziecięca

Kamil Pałys